Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

Підготовка збиральної техніки дуже копіткий та відповідальний етап. Адже від сільськогосподарського знаряддя залежить точність і якість скошування рапсу. Витративши всі ресурси на вирощування зернової культури, сумним фактом може виявитися зневага цим етапом.
При механічній обробці деталі якість поверхні цієї деталі залежить від точності верстата, різця і кваліфікації робітника, що обслуговує це устаткування. Аналогічна ситуація з обладнанням для збору врожаю. Зернозбиральний комбайн, оснащений стандартною зерновою жаткою, при збиранні врожаю ріпакового поля буде значно поступатися ріпаковій жниварці (Rape John Deere, Vario Claas, Varifeed™ New Holland). Адже основною метою виробника обладнання було використання його за призначенням. Тому тюнінгом жниварок будь-якого комбайна займаються наші фахівці.

Настійно рекомендуємо підготувати комбайн до збирального сезону завчасно та не довіряти його експлуатацію некваліфікованому персоналові. А якщо виникають проблеми або труднощі з жаткою, то радимо звернутися до наших фахівців. Також ви маєте можливість почитати статтю про таке обладнання, як рапсовый стол тут. Переобладнати жатку свою значно дешевше, ніж купувати нову-перевірений факт.
Ремонт жатки або ж переобладнання жниварок є частиною точного технологічного процесу. Для цього необхідно відповідне обладнання, тому що дуже часто доводиться нашим фахівцям переробляти жниварки «відремонтовані» в польових або домашніх умовах. Також нерідко користувачі комбайнів шкодують, що не скористалися раніше послугою професіоналів, які займаються усе своє трудове життя відновленням і переобладнанням збиральної техніки.

 Переобладнання зернової жниварки з допомогою ріпакового стола дозволить збільшити точність збирання ріпаку, гірчиці та інших дрібнонасіннєвих. Це пристосування призначене для вашого комбайна, де головною метою цього призначення є економія ваших грошей на придбання дорогої жатки, а також зниженням втрат врожайності.
  Приставка для скошування рапсу – є пристосуванням з двома бічними парами ріжучих вертикальних ножів. Робоча платформа разом з жаткою роблять ріпаковий стіл уловлювачем дрібного насіння. Адже багато ріпакового зерна просипається саме перед застряганням мотовилом сухих рослин. Вертикальні ножі виконують делікатне врізання жатки в ріпакові зарості, тим самим скорочуються втрати на розсипу зерна від вібрації рослин.Механічний привід ріпакової приставки полегшує обслуговування і експлуатацію. Від шківа редуктора обертальний момент передається, як на близьку, так і дальню пару вертикальних ножів правої і лівої боковин. Вал редуктора передає голівці горизонтального ножа зворотно-поступальний рух в результаті якого, ніж в тандемі з протирізальними пальцями виконує зрізання стебел ріпакових рослин.
У результаті сумарний ефект від використання на жатці пристосування для ріпаку становить зниження втрат на 20-30% у порівнянні зі стандартною зерновою жаткою.

Тобто перед скошуванням рапсу треба вирішити питання з відвертанням можливих втрат при прибиранні. Виробники можуть запропонувати жниварку рапсову, яка має висувний рапсовый стол. Вартість такого виробу на порядок вища за ціну зернової жниварки. Ми ж Вам пропонуємо виріб, який може переобладнувати наявне устаткування. Приставка для збирання ріпаку, як незалежний адаптер виконує такі ж функції. Окрім цього, вона обладнана активними боковинами. Кожна боковина ріпакового столу на комбайні має рухливі ножі, які здійснюють взаємні зворотно-поступальні рухи. Така операція допомагає жниварці плавно входити в ріпакові зарості для запобігання втрат та розсипу ріпакового зерна. Іншим ефектом раціональності використання пристосування для скошування рапса є збільшення площі приймальної поверхні столу жниварки та зниження витрат на розсип врожаю перед жниваркою внаслідок роботи мотовила жниварки. Кріплення ріпакового столу не вимагає ніяких дій на косу жнивного агрегату, оскільки при зчепленні він розташовується в порожнині ріпакового стола. Кріпильні кронштейни (по два на сторону) щільно притягують устаткування до жниварки за принципом соєвої приставки, виключаючи щілини і можливість прогинання, не дивлячись на великі розміри. Для жаток від 4 до 9 метрів. Для зниження вібрацій використовуємо торсіонний вал або незалежні приводи вертикальних бічних ножів рапсового пристосування (гідропривід або електроприводні). Рапсовий стіл є пристосуванням приспособлением для рапса, працює на багатьох жатках більшості комбайнів. Джон Дир John Deere 9500, 9610, 9660, 9720, 9880, Массей Фергюсон Massey Ferguson, Клаас Claas буває Мега, Доминатор 98, 106, 108, 118, 130, Тукано 320, 450, Лексион 460, 580, 480, Медион або Mega 204,  Dominator, Tucano, Lexion, Medion, Нью Холланд New Holland, 5080, 8080, ТС 56, 57, 58, Кейс 2166, 2188, 2366, 2388,1680, 8010; Сампо Sampo; Лаверда Laverda; Фотшритт ФоршриттЕ-516, Е-517, MDW; Топ Лайнер Дойтц Фарр. Комбайни вітчизняного виробництва: Дон-1500,Вектор,Акрос,Нива СК-5; Енисей; Славутич; Палессе.

 

 

 

Адреса

71100, Україна,

Запорізька область,

Бердянськ,

вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(098) 031-75-43,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.