Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

 ЖВУ 4,2; ЖВУ- 5,1 і ЖВУ - 6 жниварка валковая універсальна. Призначена для скошування і укладання у валянь зернових, зернобобових, полеглих зернових культур і сіяних трав. У конструкції жниварки застосована рама з центральним викидним вікном і ременно-планчатыми транспортерами. Для підвищення міцності конструкції використовуються посилені боковини, вертикальні і горизонтальні жорсткості, а також труба увеличеного діаметру, що несе. Застосування центрального викидного вікна дозволяє добитися більше рівномірного розподілу колосків по ширині валка, тим самим прискорюючи просушування валка.

  Копіювання рельєфу поля забезпечується опорними колесами. Висота зрізу в межах копіювання дорівнює 50-250 мм.
Привід різального апарату жниварки побудований на базі планетарного механізму (так званий "привід Шумахера"), який має кращі характеристики швидкості різання і надійності в порівнянні з кривошипно-шатуновою групою. Це сприяє збільшенню продуктивності і надійності різального апарату, що в цілому підвищує надійність жниварки.
Для прикладу: швидкість різання в жниварці ЖВН-6Б-01 складає 1,3 м/с, а в жниварці ЖВУ - 1,8 м/с, що на 40%% більше. Виходячи з цього жниварка ЖВУ може здійснювати скошування культури при більшій поступальній швидкості. Наслідком збільшення швидкості скошування є підвищення продуктивності.
По відгуках споживачів при прибиранні пшениці і ячменю на жниварці ЖВУ- 5,1 за день скошувалося близько 35-40 га.

  Жниварка може комплектуватися двома различыми типами різального апарату :
1-пальцьовий різальний апарат
2-беспальцевый різальний апарат
Який саме різальний апарат буде встановлений на жниварку вибирає замовник залежно від типу культур які необхідно прибирати замовникові.
У конструкції жниварки використовується п'ятилопатеве протинамотуюче мотовило з двома механізмами нахилу лопатей повышеной надійності. Така конструкція мотовила забезпечує підйом культур, що вилягли, при скошуванні. Так само для збільшення надійності жниварки застосовані варіатори уніфіковані з жниваркою комбайна ДОН.
Жниварка добре себе зарекомендувала як на прибиранні зернових культур, так і бобових. Зокрема жниварка застосовувалася для прибирання: пшениці, рису, гороху, ячменю, а також для скошування трав. На фотографії показана жниварка ЖВУ- 5,1 агрегатированая з німецькою самохідною косилкой-плющилкой Е- 303 на прибиранні пшениці. Для прибирання зернових культур на жниварку ставиться пальцьовий різальний апарат.

 

 

 

Адреса

71100, Україна,

Запорізька область,

Бердянськ,

вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(098) 031-75-43,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.