Звертайтесь за телефонами:

(097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

Приспособление для уборки подсолнечника

Пристосування для збирання соняшнику, (ліфтера або ліхтера для соняшнику) дає можливість користувачеві комбайну переобладнати жатку  на скошування цієї культури. Зернова жатка не може косити соняшник мотовило не підходить. Але ж це можливо завдяки лопастям, бо ж соняшникове мотовило. На малюнку 2 кожна лопасть кріпиться на барабані мов хомут, обхоплює барабан і скручується болтовим з'єднанням.Довжина вироблюваних ліфтьорів 1,5; 1,7 метрів. Можливе виконання з оцинкованого профілю. При зборці соняшникового мотовила вали будуть идентичні за розмірами оригинальним розмірам на зерновій жатці. Монтаж виробу викладений доклано в інструкції по монтажу і введенню в експлуатацію.Соняшникова приставка (рос. Приспособление для уборки подсолнечника).

 Перед складанням соняшникової приставки настійно рекомендуємо ознайомитися з інструкцією з експлуатації пристосування для уборки соняшника. Виконання цього пункту зазвичай скорочує час на проведення пуско-налагоджувальних робіт. Система ліфтерів розміщуються на брусі, який уявляє собою квадратну трубу з розміром поперечного перерізу 40х40 мм. На малюнку 3 предтавлений процес збірки ліфтьорів в гребинець. Окрім ліфтьорів до гребінця мають бути прикручені права та ліва боковини. У зібраному стані (при умові з ознайомленням з рекомендаціями конструкторів обладнання), конструкція соняшникової приставки досить жорстку конфігурацію. Стяжні полоси виконані з металічної полоси. Вони повинні бути в кріпленні приставки соняшниковй, також жорстко скрученні різбовою вкруткою. Якщо  бовтаються, то виконана помилка при зборці. Для коси кожної жниварки, залежно від кількості протирізальних пальців, а іноді і типу ціх пальців розраховуєтся кількість ліхтерів. Іноді в конструкціі використовуються більш широкий ліфтьор. Все це призначено та розраховано під кожну жатку будь-якого комбайну. Опит виконанню переобладнання жатки малою кров'ю, дозволяє брати у виробництво практично усі жниварки із відомих брендів виробників комбайнів. Пристосування для збирання соняшнику в комплектації своїй має, дві опорні боковини, стеблоппідіймачі ліфтьори, мотовило - барабан, на який монтуються лопасті захватні, і продовжувач захисного щитка від втрат, що виникають при перекиданні капелюшків скошуваних соняшників через верхню частину жатки. Для двох варіантів міжрядь  висіву соняшнику (45 і 70 см) існують два типа виготовлення люфтера. Адаптування жниварки під соняшник доволі просте. За часом встановлюється на жатке комбайна недовго.

Нічого переробляти на зерновій жатці не потрібно!

Пристосування для збирання соняшнику або ліфтьори дуже просте у використанні. Окрім цього не займає дуже багато місця, але не можна забувати, що правильне зберігання та подальше консервування знаряддя на зимовий період буде головним фактором довговічної експлуатації. Переобладнання жниварки дозволить робити скошування соняшника без великих втрат, в порівнянні зі звичайною зерновою жниваркою скоротяться на 30-40 %. А взагалі нормальне скошування зерновою жниваркою не є раціональним, тому як жатка ця не призначена для скошування саме соняшнику. Пропонуємо переобладнати жниварку і підготувати її до збирання соняшника за рахунок ліфтьорів бердянського заводу. Постійно виготовляємо обладнання на такі комбайни Джон Дир John Deere 9500, 9610, 9660, 9720, 9880, Массей Фергюсон Massey Ferguson, Клаас Claas буває Мега, Доминатор 98, 106, 108, 118, 130, Тукано 320, 450, Лексион 460, 580, 480, Медион або Mega 204,  Dominator, Tucano, Lexion, Medion, Нью Холланд New Holland, 5080, 8080, ТС 56, 57, 58, Кейс 2166, 2188, 2366, 2388,1680, 8010; Сампо Sampo; Лаверда Laverda; Фотшритт ФоршриттЕ-516, Е-517, MDW; Топ Лайнер Дойтц Фарр. Комбайни вітчизняного виробництва: Дон-1500,Вектор,Акрос,Нива СК-5; Енисей; Славутич; Палессе. Стандартные жатки зерноуборочных комбайнов используются для скашивания зерновых и зернобобовых и крупяных и прочих видов колосовых культур. Для уборки же таких технических культур как подсолнечник стандартной конфигурации жатки недостаточно. С помощью комплекта металлических изделий входящих в : комплект лифтеров и боковин необходимых для правильной ориентации при скашивании растений подсолнуха. Вместо мотовила при уборке подсолнечника используется барабан С лопастями. При установке которого соблюдаются следующие правила каждая лопасть мотовила при вращение проходит между двумя соседними лифтерами. они же стеблеподъемники, необходимы в этой приставке для корректной работы и для правильного ориентирования шляпок подсолнечника на режущий аппарат зерновой жатки. Использование расширяют опции комбайнирования жатки.

Малюнок 1

Принцип кріплення приставки для соняшника на жатці завдяки металічним стяжним смугам. На верхніх кріпленнях (див. малюнок 2) Г-подібних захватів, розташовані посадочні площини для монтажу вітрового щитка. Завдяки вітровому щитку значно знижується можливість перелітання скошених голівок соняшника. Також ці Г-подібні елементи являються штатними кріпленнями до металічних смуг.

Малюнок 2

Малюнок 3

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Адреса

71100, Україна,

Запорізька область,

Бердянськ,

вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(098) 031-75-43,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.