Соняшникова приставка🌻

Соняшникова приставка 🌻 потрібна для переобладнання комбайну на скошування соняшника. Комплект ліфтерів, бокових дільників та мотовило з лопастями. Завдяки ньому тепер зернова жатка зможе раціонально і з невеликими втратами косити соняшник. Рівень втрат жатки, що переобладнана завдяки соняшниковій приставці 🌻, звичайно не перевищує 3-5 %. Це можливо при умові, що соняшникова приставка зроблена із нормальної сталі, а не з фольги. Тому дуже звертайте на це увагу. Бо недобросовесні виробники дуже економлять на металі. Тому не жорстко закріплена приставка зробить багато біди під час збору врожаю.

Соняшникова приставка 🌻

Соняшникова приставка 🌻 особливості ліфтьорів

Довжина вироблюваних ліфтьорів 1,5; 1,7 метрів. Можливе виконання з оцинкованого профілю. Соняшникова приставка 🌻при зборці мотовила отримує вали, що идентичні за розмірами. Тому проблем при встановленні мотовила на зерновій жатке не виникає. Особливості монтажу приставки на соняшник викладені докладно в Інструкції. Соняшникова приставка 🌻завдяки їй, монтується та вводиться в експлуатацію на протязі 4х годин.

Соняшникова приставка 🌻 установка

Соняшникова приставка 🌻 зборка

Перед складанням соняшникової приставки настійно рекомендуємо ознайомитися з інструкцією з експлуатації пристосування для уборки соняшника. Виконання цього пункту зазвичай скорочує час на проведення пуско-налагоджувальних робіт.

Соняшникову приставку 🌻

Система ліфтерів розміщуються на брусі, який уявляє собою квадратну трубу з розміром поперечного перерізу 40х40 мм. На малюнку 3 предтавлений процес збірки ліфтьорів в гребинець. Окрім ліфтьорів до гребінця мають бути прикручені права та ліва боковини.

У зібраному стані (при умові з ознайомленням з рекомендаціями конструкторів обладнання), конструкція соняшникової приставки має досить жорстку конфігурацію. Стяжні полоси виконані з металічної полоси. Вони повинні бути в кріпленні приставки соняшниковй, також жорстко скрученні різбовою вкруткою. Якщо бовтаються, то виконана помилка при зборці.

Для коси кожної жатки, залежно від кількості протирізальних пальців, а іноді і типу ціх пальців розраховуєтся кількість ліфтерів. Іноді в конструкціі використовуються більш широкий ліфтьор. Все це призначено та розраховано під кожну жатку будь-якого комбайну. Опит конструкторів по виконанню переобладнання жатки малою кров'ю, дозволяє брати у виробництво практично усі жниварки із відомих брендів виробників комбайнів.

Пристосування для збирання соняшнику в комплектації своїй має, дві опорні боковини, стеблоппідіймачі ліфтьори, мотовило - барабан, на який монтуються лопасті захватні, і продовжувач захисного щитка від втрат, що виникають при перекиданні капелюшків скошуваних соняшників через верхню частину жатки. Для двох варіантів міжрядь висіву соняшнику (45 і 70 см) існують два типа виготовлення люфтера. Адаптування жниварки під соняшник доволі просте. За часом встановлюється на жатке комбайна недовго.

Нічого переробляти на зерновій жатці не потрібно! Приставка виготовлена за розмірами вузлів Вашої жатки.

Пристосування для збирання соняшнику або ліфтьори дуже просте у використанні. Окрім цього не займає дуже багато місця, але не можна забувати, що правильне зберігання та подальше консервування знаряддя на зимовий період буде головним фактором довговічної експлуатації. Переобладнання жниварки дозволить робити скошування соняшника без великих втрат, в порівнянні зі звичайною зерновою жниваркою скоротяться на 30-40 %. А взагалі нормальне скошування зерновою жниваркою не є раціональним, тому як жатка ця не призначена для скошування саме соняшнику. Пропонуємо переобладнати жниварку і підготувати її до збирання соняшника за рахунок ліфтьорів Бердянського заводу жаток. Постійно виготовляємо обладнання на такі комбайни Джон Дир John Deere 9500, 9610, 9660, 9720, 9880, Массей Фергюсон Massey Ferguson, Клаас Claas буває Мега, Доминатор 98, 106, 108, 118, 130, Тукано 320, 450, Лексион 460, 580, 480, Медион або Mega 204, Dominator, Tucano, Lexion, Medion, Нью Холланд New Holland, 5080, 8080, ТС 56, 57, 58, Кейс 2166, 2188, 2366, 2388,1680, 8010; Сампо Sampo; Лаверда Laverda; Фотшритт ФоршриттЕ-516, Е-517, MDW; Топ Лайнер Дойтц Фарр. Комбайни вітчизняного виробництва: Дон-1500,Вектор,Акрос,Нива СК-5; Енисей; Славутич; Палессе. Стандартные жатки зерноуборочных комбайнов используются для скашивания зерновых и зернобобовых и крупяных и прочих видов колосовых культур. Для уборки же таких технических культур как подсолнечник стандартной конфигурации жатки недостаточно. С помощью комплекта металлических изделий входящих в приспособление для уборки подсолнечника: комплект лифтеров и боковин необходимых для правильной ориентации при скашивании растений подсолнуха. Вместо мотовила при уборке подсолнечника используется барабан С лопастями. При установке которого соблюдаются следующие правила каждая лопасть мотовила при вращение проходит между двумя соседними лифтерами. Лифтеры они же стеблеподъемники, необходимы в этой приставке для корректной работы и для правильного ориентирования шляпок подсолнечника на режущий аппарат зерновой жатки. Использование приспособления для уборки подсолнечника расширяют опции комбайнирования жатки.

sonyashnykova prystavka

Малюнок 1

Принцип кріплення приставки для соняшника на жатці завдяки металічним стяжним смугам. На верхніх кріпленнях (див. малюнок 2) Г-подібних захватів, розташовані посадочні площини для монтажу вітрового щитка. Завдяки вітровому щитку значно знижується можливість перелітання скошених голівок соняшника. Також ці Г-подібні елементи являються штатними кріпленнями до металічних смуг.

podsolnechnykovaya pristavka

Малюнок 2

pristavka dlya podsolnechnika

Малюнок 3

Адреса

71100, Україна,

Запорізька область,

Бердянськ,

вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(098) 031-75-43,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.