Приставки для жатки

Приставки для жатки забезпечує переобладнання та адаптації зернової жатки на скошування саме тієї культури, що потрібно скошувати. Ми встигли потурбуватися про якісне збирання Вашого врожаю, будь то соняшнику,рапса або сої.

Переобладнання жатки

В історії розвитку АПК України ці культури займають аж ніяк не останні місця. Хороша адаптація рослин до умов помірного континентального клімату, а також м'якість самих погодних умов дозволяють отримувати чудові врожаї. Полюбився цей ареал нашому рослині? Для молодих рослин дуже важливо мати прекрасну підгодівлю і дотримання всіх меліоративних заходів під час їх росту.

приставки для

Можна прийняти за аксіому родючість тутешніх земель, а рівень розвитку хімічної промисловості і також досягнення генної інженерії прийняти за важливі допоміжні фактори в рослинництві, які в союзі дозволяють рослинам купувати кращі якості сорту. Збирання врожаю, як завершальний етап, про який комбайнер добре запам'ятає і передасть багатьом оточуючим і привселюдно про те, наскільки якісно спорядженим був комбайн. І звичайно ж промовчить і приховає про помилки, допущені ним же. Як висновок, кожен комбайн потребує переобладнання або переоснащення на скошування тієї або іншої культури. Існують звичайно відважні механізатори, які намагаються обійтися з тим, що є. Але будь-який досвідчений механізатор і виробник прибиральної техніки наполягатиме на тому, що потрібний індивідуальний підхід. Адже при збиранні рапсу має місце розсип рапсового зерна, для цього потрібне використання спеціального причіпного пристосування, яке виконуватиме функцію роздільника скошуваних рослин поля. Цей продукт відомий, як рапсовий стіл допоможе знижувати непотрібну розтрату і відповідно сприятиме збільшенню врожайності (технологічно). При скошуванні соняшнику потрібне також розділення і правильний напрям рослин. Приставка для соняшнику за допомогою ліфтерів і лопатей мотовила соняшникового збільшать ефект від прибирання соняшнику і збережуть у більшій цінності вузли дорогої жниварки. На збирання ж сої, переобладнання потрібне із-за характеру зростання соєвої культури. Підготування комбайну до уборки завдяки приставки для скошування сої. Це устаткування призначене для того, щоб опустити різальний апарат якможна нижче до грунту. Тобто іншими словами, жниварка ковзатиме по грунту, тим самим станеться найбільш якісне скошування полеглих рослин. До того ж система копіювання сприяє зниженню втрат на 20-35%% порівняно із зерновою жниваркою, що виконується за рахунок гнучкості бруса різальної коси (флекс або flex).

рапсовый стол жатки

Рапсовый стол

Приставка для подсолнечника фото

Приставка для подсолнечника

соевая приставка для жатки

Соевая приставка

Адреса

71100, Україна,

Запорізька область,

Бердянськ,

вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(098) 031-75-43,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.