Приставка на комбайн

Приставка на комбайн

Приставка на комбайн—это навесное оборудование, которое расширяет возможности зерновой жатки комбайна. Таким образом зерноуборочную машину получается адаптировать на уборку урожая рапса, сои и подсолнечника. Таким образом скашивание происходит непрерывным потоком и одновременно: срезание зерновых и бобовых, подачу его к молотильному аппарату, обмолот зерна из колосьев, отделение его от вороха и прочих примесей, транспортировку чистого зерна в бункер и механическую выгрузку из него. Бердянский Завод Жаток позволяет вам подготовить сельхозтехнику к уборке урожая.

Приставка на комбайн фото

Зерноуборочный комбайн необходим для выполнения таких технологических операций, как срез колосьев, следующая процедура, которую выполняет комбайн это выбивание из колосков зёрна и очистка этого зерна воздушным потоком. Сложная машина зеноуборочный комбайн выполняет функции трёх простых — жатки, молотилки и веялки. Данный ресурс предлагает Вашему вниманию навесное оборудование-жатка, что выполняет скашивание поспевшего урожая, и приставки к зерновым жаткам для адаптации на другие сельскохозяйственные культуры. Постараемся по максимуму изложить всю интересующую Вас техническую информацию. Переоборудование жатки за счет приставки для жатки. Необходимая оснастка для уборочного сезона.

Разновидности жаток

  1. Жатка валковая
  2. Жатка зерновая
  3. Жатка для уборки подсолнечника
  4. Жатка кукурузная
  5. Подборщик валков

Приставки до жатки комбайна

Телефони відділу продажу (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

Приставки до жатки комбайна допоможуть Вам отримати найгарніші результати, бо без втрат можливо скосити лише використовуючи ефективне обладнання для уборки врожаю сої, ріпаку, соняшнику та іншіх сільгосподарських культур. Закінчилися посівні роботи, внесли в потрібному об'ємі добрива в грунт... Зараз найголовніше, щоб погода порадувала. Посушлива зовсім небажана... Такі думки не покидають жодного аграрія, жодного фермера, працюючого із землею. Адже на даний момент було стільки витрачено сил, ресурсів і дорогоцінного часу. Як приємно спостерігати за посівами, що швидко набирають силу стихій, за їх дозріванням. Ось скоро настане пора довгожданого збору урожаю. Тепер треба потурбуватися про якісне збирання врожаю, будь то соняшнику, рапса або сої.

Приставки до жатки комбайна допоможуть механізаторові зробити спеціалізоване переобладнання зернової жатки комбайну. Завдяки досвіду та професіоналізму нащіх фахівців, ви отримаєте якісне обладнання для ваших жаток.

Pristavki do zhatki kombayna

Як висновок, кожен комбайн потребує переобладнання або переоснащення на скошування тієї або іншої культури. Існують звичайно відважні механізатори, які намагаються обійтися з тим, що є. Але будь-який досвідчений механізатор і виробник прибиральної техніки наполягатиме на тому, що потрібний індивідуальний підхід. Адже при збиранні рапсу має місце розсип рапсового зерна, для цього потрібне використання спеціального причіпного пристосування, яке виконуватиме функцію роздільника скошуваних рослин поля. Цей продукт відомий, як рапсовий стіл допоможе знижувати непотрібну розтрату і відповідно сприятиме збільшенню врожайності (технологічно). При скошуванні соняшнику потрібне також розділення і правильний напрям рослин. Приставка для соняшнику за допомогою ліфтерів і лопатей мотовила соняшникового збільшать ефект від прибирання соняшнику і збережуть у більшій цінності вузли дорогої жниварки. На збирання ж сої, переобладнання потрібне із-за характеру зростання соєвої культури. Підготування комбайну до уборки завдяки приставки для скошування сої. Це устаткування призначене для того, щоб опустити різальний апарат якможна нижче до грунту. Тобто іншими словами, жниварка ковзатиме по грунту, тим самим станеться найбільш якісне скошування полеглих рослин. До того ж система копіювання сприяє зниженню втрат на 20-35% порівняно із зерновою жниваркою, що виконується за рахунок гнучкості бруса різальної коси (флекс або flex).

Рапсовый стол для жатки

Ріпаковий стіл, приставка для збирання ріпаку

Лифтери на жатку для соняшника

Лифтери для скошування соняшника, соняшникова приставка

Приставка соєва, флекс для жатки

Приставка соєва, флекс для жатки

Наш адрес:
Украина, Запорожская область,
город Бердянск, ул. Матвеева 1а
Телефоны:
(066)749-25-82,
(098)031-75-43,
(061)214-01-29
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.