Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

ПРИСТАВКА ДЛЯ ЗБИРАННЯ ПОЛЕГЛИХ КУЛЬТУР (приставка соєва)

Приставка соєва для переобладнання жатки С-600 комбайна Claas Mega, Dominator, Lexion
 

Пристосування для жниварки комбайна працює від приводного шківа жниварки Вашого комбайна за допомогою пасової передачі на привод редуктора соєвої приставки (рос. приставка для уборки сои). На соєвому адапторі різальний апарат здатний робити копіювання рел'єфу соєвого поля. Пластинчаті пружини, є важливим елементом коси цього жнивного пристосування, вони примушують різальний апарат бути рухливим по вертикали. Конструкція цих елементів виконана з урахуванням захищенності від попадання каменів та інших сторонніх предметів на робочу поверхню жниварки. Уся приставка для збирання сої розташована на ресорах, тому при русі комбайна відбувається чудове копіювання рельєфу оброблюваного соєвого або бобового поля. Брус пристосування для скошування сої і гороху настільки гнучкий, що забезпечує діапазон амплітуди верхніх і нижніх точок скошування в районі 100мм. Висота зрізу бобової рослини знаходиться в діапазоні 2,5-10 сантиметри. Кріплення приставки відбувається за допомогою кріпильних кронштейнів, верхньої частини ресор, і бічних кріплень, які защипуються подібно до замків. Пристосування автоматично копіює рельєф поля в подовжньому і поперечному напрямах на заданій висоті зрізу. За допомогою соєвої приставки Ви підготуєте свій комбайн під скошування врожаю сої, а вона як культура сімейства бобових має свої особливості будови. Стикаємося з тим фактом, що прямоточна зернова жниварка різати сою буде з величезними втратами. А головною метою придбання цього устаткування є звичайно скорочення втрат при скошуванні і зведення їх до мінімуму. Впровадити жаткову приставку значно дешевше, ніж купити соєву жниварку бу. Як висновок, застосовуючи це пристосування Ви істотно збільшуєте продуктивність жатки Вашого комбайна і якість збирання сої або гороху. Маєте можливість почитати статтю про таке обладнання, як приставка для уборки сои тут. Переобладнати жатку свою значно дешевше, ніж купувати нову.

 Джон Дир John Deere 9500, 9610, 9660, 9720, 9880, Массей Фергюсон Massey Ferguson, Клаас Claas буває Мега, Доминатор 98, 106, 108, 118, 130, Тукано 320, 450, Лексион 460, 580, 480, Медион або Mega 204,  Dominator, Tucano, Lexion, Medion, Нью Холланд New Holland, 5080, 8080, ТС 56, 57, 58, Кейс 2166, 2188, 2366, 2388,1680, 8010; Сампо Sampo; Лаверда Laverda; Фотшритт ФоршриттЕ-516, Е-517, MDW; Топ Лайнер Дойтц Фарр.Комбайни вітчизняного виробництва: Дон-1500,Вектор,Акрос,Нива СК-5; Енисей; Славутич; Палессе.

Застосування соєвої, навісної приставки на жниварці комбайна при скошуванні сої допомагає скоротити втрати зерна на 17 %. Іншим важливим фактором є мінімальний зріз при якому відбувається збирання врожаю рослин сої.

 

Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

Підготовка збиральної техніки дуже копіткий та відповідальний етап. Адже від сільськогосподарського знаряддя залежить точність і якість скошування рапсу. Витративши всі ресурси на вирощування зернової культури, сумним фактом може виявитися зневага цим етапом.
При механічній обробці деталі якість поверхні цієї деталі залежить від точності верстата, різця і кваліфікації робітника, що обслуговує це устаткування. Аналогічна ситуація з обладнанням для збору врожаю. Зернозбиральний комбайн, оснащений стандартною зерновою жаткою, при збиранні врожаю ріпакового поля буде значно поступатися ріпаковій жниварці (Rape John Deere, Vario Claas, Varifeed™ New Holland). Адже основною метою виробника обладнання було використання його за призначенням. Тому тюнінгом жниварок будь-якого комбайна займаються наші фахівці.

Настійно рекомендуємо підготувати комбайн до збирального сезону завчасно та не довіряти його експлуатацію некваліфікованому персоналові. А якщо виникають проблеми або труднощі з жаткою, то радимо звернутися до наших фахівців. Також ви маєте можливість почитати статтю про таке обладнання, як рапсовый стол тут. Переобладнати жатку свою значно дешевше, ніж купувати нову-перевірений факт.
Ремонт жатки або ж переобладнання жниварок є частиною точного технологічного процесу. Для цього необхідно відповідне обладнання, тому що дуже часто доводиться нашим фахівцям переробляти жниварки «відремонтовані» в польових або домашніх умовах. Також нерідко користувачі комбайнів шкодують, що не скористалися раніше послугою професіоналів, які займаються усе своє трудове життя відновленням і переобладнанням збиральної техніки.

 Переобладнання зернової жниварки з допомогою ріпакового стола дозволить збільшити точність збирання ріпаку, гірчиці та інших дрібнонасіннєвих. Це пристосування призначене для вашого комбайна, де головною метою цього призначення є економія ваших грошей на придбання дорогої жатки, а також зниженням втрат врожайності.
  Приставка для скошування рапсу – є пристосуванням з двома бічними парами ріжучих вертикальних ножів. Робоча платформа разом з жаткою роблять ріпаковий стіл уловлювачем дрібного насіння. Адже багато ріпакового зерна просипається саме перед застряганням мотовилом сухих рослин. Вертикальні ножі виконують делікатне врізання жатки в ріпакові зарості, тим самим скорочуються втрати на розсипу зерна від вібрації рослин.Механічний привід ріпакової приставки полегшує обслуговування і експлуатацію. Від шківа редуктора обертальний момент передається, як на близьку, так і дальню пару вертикальних ножів правої і лівої боковин. Вал редуктора передає голівці горизонтального ножа зворотно-поступальний рух в результаті якого, ніж в тандемі з протирізальними пальцями виконує зрізання стебел ріпакових рослин.
У результаті сумарний ефект від використання на жатці пристосування для ріпаку становить зниження втрат на 20-30% у порівнянні зі стандартною зерновою жаткою.

Тобто перед скошуванням рапсу треба вирішити питання з відвертанням можливих втрат при прибиранні. Виробники можуть запропонувати жниварку рапсову, яка має висувний рапсовый стол. Вартість такого виробу на порядок вища за ціну зернової жниварки. Ми ж Вам пропонуємо виріб, який може переобладнувати наявне устаткування. Приставка для збирання ріпаку, як незалежний адаптер виконує такі ж функції. Окрім цього, вона обладнана активними боковинами. Кожна боковина ріпакового столу на комбайні має рухливі ножі, які здійснюють взаємні зворотно-поступальні рухи. Така операція допомагає жниварці плавно входити в ріпакові зарості для запобігання втрат та розсипу ріпакового зерна. Іншим ефектом раціональності використання пристосування для скошування рапса є збільшення площі приймальної поверхні столу жниварки та зниження витрат на розсип врожаю перед жниваркою внаслідок роботи мотовила жниварки. Кріплення ріпакового столу не вимагає ніяких дій на косу жнивного агрегату, оскільки при зчепленні він розташовується в порожнині ріпакового стола. Кріпильні кронштейни (по два на сторону) щільно притягують устаткування до жниварки за принципом соєвої приставки, виключаючи щілини і можливість прогинання, не дивлячись на великі розміри. Для жаток від 4 до 9 метрів. Для зниження вібрацій використовуємо торсіонний вал або незалежні приводи вертикальних бічних ножів рапсового пристосування (гідропривід або електроприводні). Рапсовий стіл є пристосуванням приспособлением для рапса, працює на багатьох жатках більшості комбайнів. Джон Дир John Deere 9500, 9610, 9660, 9720, 9880, Массей Фергюсон Massey Ferguson, Клаас Claas буває Мега, Доминатор 98, 106, 108, 118, 130, Тукано 320, 450, Лексион 460, 580, 480, Медион або Mega 204,  Dominator, Tucano, Lexion, Medion, Нью Холланд New Holland, 5080, 8080, ТС 56, 57, 58, Кейс 2166, 2188, 2366, 2388,1680, 8010; Сампо Sampo; Лаверда Laverda; Фотшритт ФоршриттЕ-516, Е-517, MDW; Топ Лайнер Дойтц Фарр. Комбайни вітчизняного виробництва: Дон-1500,Вектор,Акрос,Нива СК-5; Енисей; Славутич; Палессе.

 

 

 

Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

   Жниварка валковая причіпна ЖВП-4,9, ЖВП-5,1 або ЖВП-6 призначена  для  скошування  зернових,  колосових  і  круп'яних культур  у  валок.  Жниварка  обладнана ефективним протинамотувальним ексцентриковим  мотовилом,  ременно-планчатим  транспортером.  Має  простий  і  надійний переклад  жниварки  в  робоче  або  транспортне  положення. Агрегатується  з тракторами  ЮМЗ-6,  МТЗ-80/82. Захищена  патентами  України  і  сертифікована.

ЖАТКА ВАЛКОВА ПРИЧІПНА ДЛЯ ТРАКТОРА МТЗ, ЮМЗ

            

Принцип роботи причіпної жатки:

  Обертання молотовила і обертально-поступальні рухи різального апарату жниварки створюють рівномірне скошування. Усі механічні вузли жниварки наводяться в рух карданною передачею від валу відбору потужностей і гідравліки трактора МТЗ і ЮМЗ.
Різальний апарат буває чотирьох видів:
   пальцевий;
   беспальцевый;
   з кривошипно-шатуновим приводом;
   з редуктором МПН (межанизм приводу ножів), відомий усім, як "привод Шумахера"

 Переваги в порівнянні з класичною ЖВП-4,9

  1. Копіювання рел'єфу поля за рахунок копіювальних коліс, розташованих на передніх частинах правої та лівої боковини.
  2. Можливість регулювання частоти обертів мотовила не виходячи із кабіни трактора, за рахунок варіатора
  3. Більша в порівнянні з КШП швидкість різання.
  4. Менший рівень шуму та вібрацій, який забезпечує більш довгий ресурс жниварки.

 

Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

 ЖВУ 4,2; ЖВУ- 5,1 і ЖВУ - 6 жниварка валковая універсальна. Призначена для скошування і укладання у валянь зернових, зернобобових, полеглих зернових культур і сіяних трав. У конструкції жниварки застосована рама з центральним викидним вікном і ременно-планчатыми транспортерами. Для підвищення міцності конструкції використовуються посилені боковини, вертикальні і горизонтальні жорсткості, а також труба увеличеного діаметру, що несе. Застосування центрального викидного вікна дозволяє добитися більше рівномірного розподілу колосків по ширині валка, тим самим прискорюючи просушування валка.

  Копіювання рельєфу поля забезпечується опорними колесами. Висота зрізу в межах копіювання дорівнює 50-250 мм.
Привід різального апарату жниварки побудований на базі планетарного механізму (так званий "привід Шумахера"), який має кращі характеристики швидкості різання і надійності в порівнянні з кривошипно-шатуновою групою. Це сприяє збільшенню продуктивності і надійності різального апарату, що в цілому підвищує надійність жниварки.
Для прикладу: швидкість різання в жниварці ЖВН-6Б-01 складає 1,3 м/с, а в жниварці ЖВУ - 1,8 м/с, що на 40%% більше. Виходячи з цього жниварка ЖВУ може здійснювати скошування культури при більшій поступальній швидкості. Наслідком збільшення швидкості скошування є підвищення продуктивності.
По відгуках споживачів при прибиранні пшениці і ячменю на жниварці ЖВУ- 5,1 за день скошувалося близько 35-40 га.

  Жниварка може комплектуватися двома различыми типами різального апарату :
1-пальцьовий різальний апарат
2-беспальцевый різальний апарат
Який саме різальний апарат буде встановлений на жниварку вибирає замовник залежно від типу культур які необхідно прибирати замовникові.
У конструкції жниварки використовується п'ятилопатеве протинамотуюче мотовило з двома механізмами нахилу лопатей повышеной надійності. Така конструкція мотовила забезпечує підйом культур, що вилягли, при скошуванні. Так само для збільшення надійності жниварки застосовані варіатори уніфіковані з жниваркою комбайна ДОН.
Жниварка добре себе зарекомендувала як на прибиранні зернових культур, так і бобових. Зокрема жниварка застосовувалася для прибирання: пшениці, рису, гороху, ячменю, а також для скошування трав. На фотографії показана жниварка ЖВУ- 5,1 агрегатированая з німецькою самохідною косилкой-плющилкой Е- 303 на прибиранні пшениці. Для прибирання зернових культур на жниварку ставиться пальцьовий різальний апарат.

 

 

 

Звертайтесь у відділ продажу за телефонами: (097)42 11 447, (066)749 25 82, (061)214 01 29

Найменуванне показника Значення
Пропускна здатність , кг/сек (т/год), не менше 0,5-1,0
Продуктивність, т/год, до 1,0
Робоча ширина захвату, до, м 0,8
Робоча швидкість руху, км/год 4-6
Ширина колеї, м 1,9
Частота обертання ВОМ трактора, С-1 (об/хв) 9 (540)
Розміри рулона, кг — на сене до 25
Маса, кг 350

Габаритні розміри (пресс-подборщик в положенні для зберіганя), мм, не более:
довжина

висота
ширина


2400-2500


1500-1600
1450-1500

Кількість персонала, чол. один тракторист

 Процес сінозаготівлі дуже важливий в тваринництві. Для того, щоб успішно займатися, непогано спершу б мати посівні площі для посадки кормових і зернових культур, які в подальшому використовуватимуться як корм для домашніх тварин. Що далі, посівний матеріал і добрива, та ще прихильність матінки-природи у вигляді сприятливої погоди і трохи згодом, ось вже прийшла пора прибирання. Тут починається найцікавіше. Можна цей урожай скосити ручним способом, але як глаголить народна мудрость-"Труд породив людину, він його і уб'є". Тобто механізувати треба власна праця, а це обіцяє не що інше, як додаткові матеріальні витрати, які з лишком окупаються найближчими роками. Також поява більшої кількості часу теж дуже важливий нюанс.
Придбання трактора є одним з найдорожчих товарів і до його вибору треба віднестися серйозно. З вітчизняної техніки це перевірені роками МТЗ, ЮМЗ, Т- 16, Т 40, Т- 25, а з нового азіатського (тут від вас потрібно підвищена увага) -ДонгФенг (Dong Feng), Jinma (Джинма), Фотон, Синтай або Ксинтай.
 Для цієї техніки дуже потрібно навісне знаряддя безпосередньо для здійснення скошування. А це косарка тракторна, яка може бути у виконанні класичної пальцьової режующей системи або за допомогою різальних сегментів (два ножі), і роторною дисковою.
 Косарка пальцьова і сегментна, найпоширеніше повсюдне виріб. Ефективність використання такого сільгоспустаткування сумнівна. При обкосе зрізувану траву вона укладає в ростив, іншими словами "як стояла - так і впала". Після такого, необхідно усю цю масу зібрати у валок. А для цього потрібні граблі (можна і пальцями пограблить), а конкретнішими можуть бути граблі звичайні садові (теж не дуже великий комфорт використання). Ворушилка грабли серйозніше справлятиметься з поставленим перед користувачем сільгосптехніки завданням.

 Роторная косилка або роторна косарка є найоптимальнішим з вищепереліченого списку продуктом машинобудування, оскільки укладає скошену траву в акуратний валок, а це робить її підготовленою для подальших технічних операцій і процедур.
Після певного часу, необхідного для висушування і перетворення скошеної маси в сіно або ж це буде солома, валок готовий до транспортування. Пардон, треба цю суху субстанцію підібрати і розсортувати в " носибельные" або " перевозибельные" брикети.
Для здійснення вищезгаданого потрібний такий агрегат, як прес підбирач. Місія цього виробу в зчепленні з трактором підібрати валок і сформувати пакунки сена або соломи.
Прес-підбирач класифікується таким чином

  1.     Рулонний
  2.     Тюковой

 У першому випадку пакунок має циліндричну форму, недоліком якого є брикет негабарита сена, а відповідно до складності при перевезенні, вантаженні-розвантаженні. Основні транспортні розміри рулону діаметр 1,5 метра, а ширина 1,3 метра. При використанні цього бердянського прес підбирача не потрібне додаткове устаткування як, допоміжні механізми та недешеві маніпулятори або інші вантажопідіймальні механізми, використання яких спричинить  додаткові ресурси, такі як матеріальні у вигляді ГСМ, і показників нормочаса і человекочаса, які оплачуються з кишені власника сільгосптехніки. Основні ж переваги рулонного прес підбирача, як показують відгуки і побажання аграріїв, це тривалість робочого циклу. Порівняно з тюковальщиком, має місце простота у використанні, лудінні, а також ремонтопридатність першого краще на декілька позицій.
 Тюковальная установка або прес-підбирач тюковой формує у внутрішній камері, пакунки, що мають форму паралелепіпеда. Кантувати такі " паковані" суцільне задоволення, а при транспортуванні раціонально використовується вільний простір кузова. Величезним мінусом за останніми даними є той факт, що прес підбирачі тюкового типу вже давно не робляться на території  пострадянського простору, тому аграрії і користувачі сільгосптехніки країн СНД стикаються з такими складнощами, як їх придбання, а також обслуговування і наявність запчастин на вживані підбирачі. Ринок вживаної техніки сільськогосподарського призначення запропонує техніку європейського і американського походження в співзвучних і гучних брендах, таких як Клаас (Claas), Джон Дір (John Deere), Кейс (Case) і інші. Інтуїтивно для себе багато хто віддає перевагу злегка підвтомленій сільгосптехніці (бренд же, адже Мерседес набагато кращий за Таврію! Однозначно ТАК). Ну копнути більше і проблеми полізли назовні, як дощові черв'яки після зливи. До першої поломки все веселково і красиво, але коли така все ж відбувається, аграрії безпосередньо лицем до лиця стикаються з унікальністю даних брендових пресс-подборщиков. По-перше вони ніколи офіційно не завозилися в країну, а це проблема з сервісом, по-друге офіційні представники з преогромной небажанням візьмуться усувати поломку, адже заробіток на продажі клієнтові запчастини для "втомленого підбирача" непорівнянний з головним болем. А біль цей буде викликаний бюрократією і самим процесом доставки запчастини з "заморської держави". Тому, як підсумок нерідко на практиці спостерігається   трансформація користувача техніки (власник, механізатор) або їх родичів в менеджерів по постачанню і зовнішньоекономічній діяльності. А на цій посаді знання іноземних мов вітається.

 

Яндекс.Метрика

 

 

Адреса

71100, Україна,

Запорізька область,

Бердянськ,

вул. Матвеєва 1а

Телефони

+38(066)749-25-82,

+38(098) 031-75-43,

(061)2140129

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.